надувні матраци
Олег Мезенцев

Мои услуги
Новости, акции

Що таке надувні матраци?

Добавлено: 29 мая 2022, 16:57

Ідея надувного матраца проста: мати контейнер, який ви наповнюєте повітрям, заткніть його і спите на ньому. Теоретично, це майже підсумовує те, що робить надувний матрац, але в це просте рішення для сну є багато іншого.


З чого зроблений надувний матрац?

Надувний матрац зазвичай виготовляється з полівінілхлориду, який більш відомий як ПВХ. Раніше надувні матраци виготовляля з гуми або спеціального типу уретанового пластику, який є більш еластичним матеріалом і менш крихким, ніж звичайний пластик.


Як надути надувний матрац:

Насоси бувають вбудовані в матрас і зовнішні.

Зовнішні насоси бувають електричні та мехенічні .В продажу є електричні насоси для підключення в розетку 220В.,для авто 12В., є навіть з вбудованими аккумуляторами. Вставте шланг електричного насоса в отвір надувного матраца, поверніть перемикач і зачекайте, поки матрац наповниться.

Механічні насоси бувають різних розмірів, їх використання потребує фізичних зусиль.

Вбудовані електричні насоси прості у використанні. достатньо включити в розетку та переключити перемикач. Частіше за все такі насососи можуть надувати і сдувати надувні матраци.Надувний матрац може бути низький, високий, на одну особу або більше.

Деякі матраци мають технологію, щоб зробити ліжко більш зручним. Наприклад, одним натисканням кнопки матраци злегка здуваються, щоб зробити матрац зручнішим відповідно до потреб вашого тіла. Деякі матраци мають вбудовані подушки.


Надувні матраци для кемпінгу

Оскільки надувні матраци портативні та їх легко встановити, вони ідеально підходять для кемпінгу. Оскільки вони бувають різних розмірів, вони можуть поміститися в багатьох типах наметів і зробити кемпінг значно комфортнішим, ніж спати на землі.

 

Другие новости


Создание сайта:
студия Сергея Каминского
© 2011—2022 Олег Мезенцев все права защищены Яндекс цитирования